Strona może nie wyświetlać się prawidłowo, jeśli korzystasz z wtyczki blokującej reklamy.
(Po wyłączeniu wtyczki, nie zapomnij odświeżyć strony.)

Możemy opisać Twoje wydarzenie w serwisie i aplikacji mobilnej

Twoje wydarzenie pojawi się w dziale Pitu Pitu Wydarzenia. Mamy ponad 450 000 odsłon każdego miesiąca!

Na stronie internetowej www.pitupitu.pl prowadzimy kalendarz z najpopularniejszymi wydarzeniach – koncertami, imprezami i festiwalami.

Nasze aplikacje mobilne działają pod systemami iOS i Android. Są bezpośrednim przeniesieniem funkcjonalności strony internetowej. Dzięki geolokalizacji użytkownicy mogą dodatkowo sprawdzić, co dzieje się w najbliższej okolicy.

Dodanie wydarzenia

Dodaj wydarzenie do naszego kalendarza! Nasz rozkład wydarzeń to zawsze aktualna lista wyselekcjonowanych, popularnych propozycji imprez na najbliższy tydzień. Każde wydarzenie połączone jest ze stroną na Facebooku, wpływając na liczbę gości.

Wyróżnienie wydarzenia

Oznaczenie wydarzenia jako HIT na stronie
 WWW i w aplikacjach powoduje, że pojawia się ono zawsze na początku listy wydarzeń danego dnia. Dzięki większej powierzchni najbardziej zwraca uwagę, co wpływa na większą oglądalność.

Reklama warstwowa

Reklama warstwowa pojawia się po wejściu na stronę WWW i aplikację zasłaniając jej zawartość – do czasu, aż użytkownik kliknie w reklamę lub ją zamknie. Koszt reklamy uzależniony jest od liczby wyświetleń, co gwarantuje konkretną liczbę odbiorców.

Zainteresowany? Zobacz cennik i skontaktuj się z nami.