Strona może nie wyświetlać się prawidłowo, jeśli korzystasz z wtyczki blokującej reklamy.
(Po wyłączeniu wtyczki, nie zapomnij odświeżyć strony.)

Możemy opisać Twoje miejsce w serwisie i aplikacji mobilnej

Twoja wizytówka pojawi się w dziale Pitu Pitu Miejsca. Mamy ponad 450 000 odsłon każdego miesiąca!

Na stronie internetowej www.pitupitu.pl informujemy o nowo otwartych i modnych miejscach – restauracjach, kawiarniach, pubach, klubach i innych punktach z branży rozrywkowej.

Nasze aplikacje mobilne działają pod systemami iOS i Android. Są bezpośrednim przeniesieniem funkcjonalności strony internetowej. Dzięki geolokalizacji użytkownicy mogą dodatkowo przeglądać lokale według ich położenia.

Dodanie miejsca

Dodaj swój lokal do listy najmodniejszych miejsc w mieście! Nasz zbiór obejmuje restauracje, puby, kawiarnie, kluby oraz inne, ciekawe miejsca rozrywkowe. Serwis funkcjonuje w dwóch wersjach językowych (PL i EN), docierając również do turystów.

Wyróżnienie miejsca

Umieszczenie miejsca w dziale Polecane Miejsca na stronie WWW i w aplikacjach mobilnych powoduje, że pojawia się ono na początku listy wszystkich lokali. Dzięki temu profil lokalu jest łatwiej dostępny i ma większą oglądalność.

Możliwość dodawania promocji

W dziale Promocje publikujemy informacje na temat ofert specjalnych dostępnych w lokalach – promocjach dot. jedzenia (śniadania, lunche, dania główne, itp.), napojów (alkoholowych i bez-) i innych aktywności (np. bilety).

Reklama warstwowa

Reklama warstwowa pojawia się po wejściu na stronę WWW i aplikację zasłaniając jej zawartość – do czasu, aż użytkownik kliknie w reklamę lub ją zamknie. Koszt reklamy uzależniony jest od liczby wyświetleń, co gwarantuje konkretną liczbę odbiorców.

Zainteresowany? Zobacz cennik i skontaktuj się z nami.