Strona może nie wyświetlać się prawidłowo, jeśli korzystasz z wtyczki blokującej reklamy.
(Po wyłączeniu wtyczki, nie zapomnij odświeżyć strony.)

Możemy zareklamować Twoją markę w przewodniku Fun Guide

Twoja reklama pojawi się w najbliższym wydaniu naszego przewodnika. 9 miast, 1 000 000 nakładu rocznie i szeroki zasięg dystrybucji!

Fun Guide by Pitu Pitu to najbardziej popularny, bezpłatny przewodnik po lokalach rozrywkowych i gastronomicznych. Mapa prezentuje wyselekcjonowane miejsca z kategorii: restauracje, puby, kawiarnie i kluby. Wyróżniamy się oryginalnym i nowoczesnym designem oraz praktycznym formatem.

Najbliższe wydanie: Zima 2019 (styczeń–marzec).

Przewodniki wydawane są w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach. W każdym z miast drukujemy 40 000 nakładu i dystrybuujemy w minimum 120 punktach.

Zobacz listę punktów dystrybucji

Formy reklamoweReklama tekstowa

Reklama tekstowa jest przeznaczona głównie dla małych firm z branży rozrywkowej oraz instytucji. Reklama zawiera zdjęcie, opis do 350 znaków, adres i dane kontaktowe. Dodatkowo lokalizacja każdego obiektu jest oznaczony na mapie gwiazdką.

Reklama A6

Reklama A6 (15x10cm) jest przeznaczona dla większych reklamodawców. Pozwala na indywidualne wykorzystanie powierzchni reklamowej. Lokalizacja każdego reklamowanego obiektu jest dodatkowo oznaczona na mapie logotypem.

Reklama A6 Double

Reklama A6 Double (30x10cm) to największa dostępna forma promocji na mapie. W każdej edycji przewidujemy tylko jedną reklamę tego formatu, co gwarantuje jej największą skuteczność. Każdy reklamowany obiekt jest dodatkowo oznaczony na mapie logotypem.

Zainteresowany? Zobacz cennik i skontaktuj się z nami.