Strona może nie wyświetlać się prawidłowo, jeśli korzystasz z wtyczki blokującej reklamy.
(Po wyłączeniu wtyczki, nie zapomnij odświeżyć strony.)

Lubisz nasz projekt?

Chętnie nawiążemy większą współpracę. Sprawdź, co mamy do zaoferowania.

1

Mapy drukowane

Drukowana mapa Pitu Pitu to najbardziej popularny, bezpłatny przewodnik po lokalach rozrywkowych i gastronomicznych. Mapa prezentuje wyselekcjonowane miejsca z kategorii: restauracje, puby, kawiarnie i kluby. Wyróżniamy się oryginalnym i nowoczesnym designem oraz praktycznym formatem.

Najbliższe wydanie: Zima 2019 (styczeń–marzec).

Przewodniki wydawane są w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach. W każdym z miast drukujemy 40 000 nakładu i dystrybuujemy w minimum 120 punktach.

Zobacz listę punktów dystrybucji

2

Portal internetowy

Na stronie internetowej www.pitupitu.pl informujemy o nowo otwartych i modnych miejscach – restauracjach, kawiarniach, pubach, klubach i innych punktach z kategorii Rozrywka. Nasi użytkownicy mogą przygotowywać własne listy ulubionych miejsc. Ponadto prowadzimy kalendarz wydarzeń, obejmujący wszystkie propozycji godne uwagi.

3

Aplikacje mobilne

Nasze aplikacje mobilne działają pod systemami iOS i Android. Są bezpośrednim przeniesieniem funkcjonalności strony internetowej – dzięki geolokalizacji użytkownicy mogą przeglądać miejsca w okolicy, aktualne wydarzenia oraz menu restauracji w pobliżu.

4

Profile społecznościowe

Prowadzimy 8 odrębnych profili na Facebooku, odpowiednio dla każdego miasta: Trójmiasto, Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Silesia, Toruń, Bydgoszcz. Informujemy naszych fanów o nowych i ciekawych lokalach, popularnych wydarzeniach, organizujemy konkursy z voucherami i biletami. Nasze posty docierają głównie do osób z grupy 18-35 lat.

Co oferujemy?Logotyp na okładkach wszystkich przewodników Fun Guide

Twój logotyp zostanie wydrukowany na 9 wzorach map w łącznym nakładzie 630 000 szt., rozdystrybuowanych w min. 1000 miejscach w Polsce.

Reklama A6 w każdym przewodniku Fun Guide

Reklama A6 (15x10cm) widoczna od razu po rozłożeniu przewodnika, pozwala na indywidualne wykorzystanie powierzchni reklamowej i jej największą widoczność.

Wpływ na treść atrakcji turystycznych i wydarzeń

Możesz pomóc nam w wyborze miejsc i atrakcji, które powinny znaleźć się w przewodniku. Jeśli planujesz wydarzenie, na pewno pojawi się w kalendarzu.

Logotyp na każdej podstronie serwisu i w aplikacji mobilnej

Twój logotyp pojawi się na każdej podstronie naszego serwisu. Miesięcznie publikujemy 1200 wydarzeń, a w naszej bazie znajduje się już 3500 miejsc.

Możliwość umieszczania treści (dostęp do panelu)

Dzięki dostępowi do naszego panelu zarządzania treścią będziesz miał gwarancję, że informacje, na których Ci zależy na pewno się pojawią.

Banner reklamowy na stronie WWW i w aplikacji

Na każdej stronie z listą umieścimy Twój banner reklamowy. Format bannera zależy od wielkości ekranu użytkownika (maksymalnie 1480x280px).

Post na każdym profilu Pitu Pitu na Facebooku

Na każdym z naszych 8 profili na Facebooku opublikujemy post reklamujący Twoją firmę. Łącznie mamy już 85 000 fanów.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie propozycję cenową.