Strona może nie wyświetlać się prawidłowo, jeśli korzystasz z wtyczki blokującej reklamy.
(Po wyłączeniu wtyczki, nie zapomnij odświeżyć strony.)

Prowadzisz ogólnopolską firmę?

Chętnie nawiążemy większą współpracę. Sprawdź, co mamy do zaoferowania.

1

Mapy drukowane

Drukowana mapa Pitu Pitu to najbardziej popularny, bezpłatny przewodnik po lokalach rozrywkowych i gastronomicznych. Mapa prezentuje wyselekcjonowane miejsca z kategorii: restauracje, puby, kawiarnie i kluby. Wyróżniamy się oryginalnym i nowoczesnym designem oraz praktycznym formatem.

Najbliższe wydanie: Zima 2019 (styczeń–marzec).

Przewodniki wydawane są w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach. W każdym z miast drukujemy 40 000 nakładu i dystrybuujemy w minimum 120 punktach.

Zobacz listę punktów dystrybucji

2

Portal internetowy

Na stronie internetowej www.pitupitu.pl informujemy o nowo otwartych i modnych miejscach – restauracjach, kawiarniach, pubach, klubach i innych punktach z kategorii Rozrywka. Nasi użytkownicy mogą przygotowywać własne listy ulubionych miejsc. Ponadto prowadzimy kalendarz wydarzeń, obejmujący wszystkie propozycji godne uwagi.

3

Aplikacje mobilne

Nasze aplikacje mobilne działają pod systemami iOS i Android. Są bezpośrednim przeniesieniem funkcjonalności strony internetowej – dzięki geolokalizacji użytkownicy mogą przeglądać miejsca w okolicy, aktualne wydarzenia oraz menu restauracji w pobliżu.

4

Profile społecznościowe

Prowadzimy 8 odrębnych profili na Facebooku, odpowiednio dla każdego miasta: Trójmiasto, Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Silesia, Toruń, Bydgoszcz. Informujemy naszych fanów o nowych i ciekawych lokalach, popularnych wydarzeniach, organizujemy konkursy z voucherami i biletami. Nasze posty docierają głównie do osób z grupy 18-35 lat.

Co oferujemy?Reklama A6 w każdym przewodniku Fun Guide

Reklama A6 (15x10cm) widoczna od razu po rozłożeniu przewodnika, pozwala na indywidualne wykorzystanie powierzchni reklamowej i jej największą widoczność.

Banner reklamowy na stronie WWW i w aplikacji

Na każdej stronie z listą umieścimy Twój banner reklamowy. Format bannera zależy od wielkości ekranu użytkownika (maksymalnie 1480x280px).

Post na każdym profilu Pitu Pitu na Facebooku

Na każdym z naszych 8 profili na Facebooku opublikujemy post reklamujący Twoją firmę. Łącznie mamy już 85 000 fanów.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie propozycję cenową.